ja dekostacja - O mnie

O mnie

Cześć!

Mam na imię Karolina i witam Cię serdecznie w moim małym, ciepłym zakątku. Rozgość się u mnie wygodnie, pozwól, że pokażę Ci mój świat pełen drewna, rustykalnych dodatków i kreatywnych pomysłów.

Nie cierpię szablonowych i katalogowych rozwiązań we wnętrzach. Uważam, że każdy dom ma swoją duszę, trzeba ją tylko wydobyć, a naturalne akcenty, dodatki, czy meble wykonane własną reką podkreślą jego charakter.

Prywatnie jestem żoną, a już niedługo mamą małego berbecia. Z niecierpliwością i lekkim lękiem czekam na tą najważniejszą rolę w moim życiu. Z zawodu jestem zarządcą nieruchomości, z rozsądku korpo-szczurem, a z pasji i potrzeby serca prowadzę bloga.

Chcę podzielić się moim zamiłowaniem do tworzenia, dekorowania, upiększania wszelkich przedmiotów i projektowania wnętrz. Największą jednak radość sprawia mi majsterkowanie i satysfakcja z własnoręcznie wykonanej pracy. Tak też sporo zaoszczędziłam pieniędzy podczas wykańczania mieszkania. W moim domu znajdziesz mnóstwo rękodzieła – zarówno drobnych dekoracji, jak i elementów wyposażenia wnętrz, czy nawet mebli.

Wyznaję zasadę „Zrób, a nie kup” i zapraszam Cię do siebie!

 

 

 

Close
%d bloggers like this: