page 2 - Blogowy Szał Mam c.d., czyli deseczki do powieszenia i poduszki!
Blog,  DECOUPAGE,  DIY,  Dziecko,  Wydarzenia

Blogowy Szał Mam c.d., czyli deseczki do powieszenia i poduszki!

Cały czas jesteśmy w szale przygotowań, bo już niedługo Blogowy Szał Mam! Dzisiaj przedstawiamy Ci kolejne etapy prac nad prezentacją naszych produktów rękodzielczych. Na pierwszy ogień idą deseczki do powieszenia lub postawienia z ciekawych motywem, wykonane metodą Decoupage. Jednogłośnie zdecydowałyśmy, że naszym kolejnym produktem auto prezencji będą piękne poduszki chmurki oraz popularna sowa. O tym jak uszyć te cuda pisałyśmy już-> tutaj i tutaj.

Deseczki wykonałyśmy 2 metodami. Jedna to łatwiejsza i krótsza na tzw. serwetkę, a druga za pomocą transferu wydrukowanego zdjęcia (tą metodę już opisywałyśmy ->tutaj).

 

Deseczki do powieszenia – kilka słów!

 

Potrzebne rzeczy:

Deseczki i serwetki kupiłyśmy w naszym ulubionym już sklepie z Decoupage ->http://www.e-mdk.com/, pozostałe materiały tj. grunt, farba akrylowa, klej do decoupge, lakier i pędzle już miałyśmy z poprzednich prac.

 

Czas wykonania:

My robiłyśmy je w zasadzie … hurtowo:) Jedną deseczkę wykonasz w jedną godzinę wliczając etapy schnięcia (w upalne dni lepiej schnią;)).

 

Poziom trudności:

Dość łatwe

 

Nie będziemy tutaj opisywać krok po kroku jak to zrobić, bo wszystko znajdziesz w naszych poprzednich postach (przypominamy raz jeszcze -> KLIK).

 

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Z chęcią jednak pochwalimy się efektami naszej wytężonej pracy 🙂

 

Dla nas tworzenie takich dekoracyjnych desek z napisami i motywami jest samą przyjemnością, a finalny efekt jest wart poświęconego czasu. Oceń sama :). Może któraś szczególnie przypadła Ci do gustu?

 

Poduszki chmurki i sówki

 

Szycie chumrek i sów było o tyle frajdą, ponieważ po raz pierwszy wszywałam metkę Dekostacji… i uświadomiłam sobie także to, że moje wyroby idą dalej w świat. Już nie są dla mnie, moich bliskich, czy znajomych. Duża odpowiedzialność 😉 Ale obie lubimy wyzwania i możemy oficjalnie odhaczyć to jedno znakiem „check”. Kto wie może kiedyś otworzymy sklep z naszymi wyrobami 🙂 Ahh.. rozmażyłyśmy się ..

Blogowy Szał mam już wkrótce!

 

Na koniec zdradzamy Ci, że jedna z tych deseczek oraz jeden z szyciowych tworów, będą nagrodami w naszym konkursie! O tym już niedługo!

 

Close
%d bloggers like this: